Perde Ölçüsü Nasıl Alınır

* Tül perde, ölçü alınması en kolay modeldir.

* Genişliği olmasını istediğiniz kadar ölçebilirsiniz. Genel olarak kornişin başlangıcından sonuna kadar

* Yükseklik için ise, şayet yere kadar yapılacak ise, ölçüden 3 santim (cm) eksik olarak sipariş etmelisiniz. Süpürgelik payı

* Mermer hizası siparişlerde, mermere kadar ölçün 2 santim (cm) eksik şekilde sipariş edin.

HANGİ PİLE SIKLIĞINDA ÜRETİLİR?

* Siparişlerinizde, tam pile 1 metre için 3 metre tül, orta pile 1 metre için 2.5 metre tül kullanılır.

Tül Perde Ölçüsü Nasıl Alınır?
Tül Perde Ölçüsü Nasıl Alınır?
Perde

2023 Perde Modelleri, Evlerinizi daha şık ve modern hale getirmek için harika seçenekler sunuyor. Özellikle yaz aylarında evlerinizi serin tutmak için tercih edebileceğiniz bu modeller, aynı zamanda evlerinizin güvenliğini de sağlıyor. İçeriğimizde, sizler için en trend 2023 perde modellerinden bahsedeceğiz.

  1. Plise perdeler: Plise perdeler, klasik perde modellerine göre daha hafif ve şık görünümleriyle dikkat çekiyor. Bu perdeler, evlerinizin dekorunu tamamlayacak şekilde farklı renk seçeneklerine de sahiptir.
  2. Fon perdeler: Fon perdeler, evlerinizde yaratmak istediğiniz atmosferi tamamlamak için idealdir. Bu perdeler, bölme etkisi yaratan iki parçadan oluşur ve evlerinizde yaratmak istediğiniz hava konusunda çok yönlüdür.
  3. Stor perdeler: Stor perdeler, panel perdelerin yanı sıra tül gibi dokulu malzemelerden de oluşabilir. Bu perdeler, evlerinizi daha romantik ve şık hale getirir.
  4. Tül perdeler: Tül perdeler, evlerinizde doğal ışık ve hava akışını sağlarken aynı zamanda evlerinizin güvenliğini de sağlıyor. Bu perdeler, evlerinizde şıklık ve modernlik konusunda ideal seçeneklerdir.
  5. Örme perdeler: Örme perdeler, ipliğin gözenekli yapısı sayesinde evlerinizde doğal ışık akışını sağlar. Bu perdeler, evlerinizde şıklık ve modernlik konusunda da idealdir.

2023 perde modelleri, evlerinizi daha şık ve modern hale getirirken aynı zamanda evlerinizin güvenliğini de sağlıyor. Bu yüzden, evlerinizde hangi perde modelini tercih edeceğiniz konusunda dikkatli olmalısınız.

X